Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Telefon:725 201 211

Skontaktuj się z naszą infolinią

Newsletter

Gra erotyczna "Rozkosz" Powiększ do pełnego rozmiaru

Gra erotyczna "Rozkosz"

Erotyczna gra planszowa w której o wszystkim decyduje los

Więcej szczegółów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najnowsza edycja jednej z najpopularniejszych gier erotycznych o której już w 2005 roku pisał Playboy. "W grze Rozkosz partnerzy sami zapisują na kartkach swoje erotyczne fantazje i życzenia. Następnie, poruszają się wzdłuż planszy, a kiedy trafią na odpowiednie pole, muszą wylosować kartkę i spełnić życzenie partnera. Takie gry mają dość proste reguły, pozwalają pozbyć się zahamowań, czerpać większą przyjemność z seksu, poznawać pragnienia partnera, wreszcie sprawdzić na co samemu ma się ochotę…” Artykuł „W co się bawić”, Miesięcznik „Playboy” nr 10 (154), Październik 2005, str. 62.
Najnowsza wersja gry wzbogacona została o nowe zadania erotyczne, kajdanki z futerkiem i kupon na bezpłatne uczestnictwo w dwóch kursach internetowych: Internetowy Kurs „Miłości Francuskiej”, Internetowy Kurs „Kamasutry”
Zawartość opakowania: kupon na dwa kursy internetowe o wartości 69 pln, plansza zawierająca erotyczne zadania; 24 karty z gorącymi zabawami; kajdanki dodające zabawie pikanterii; świeczki w kształcie serc budujące romantyczną atmosferę; strusie pióro pobudzające zmysły swą delikatnością; 2 pionki kostka do gry; zasady gry.


RudeFood.pl - sklep z niegrzecznymi i smiesznymi prezentami. Znajdziesz tu pomysły na podarunki dla niej i dla niego, dla mamy i taty, dla kolegi z pracy na awans. Na urodziny, imieniny, rocznice, imprezy, wesela oraz wieczory panienskie i kawalerskie. Mamy prezenty na kazda okazje. Kup i odbierz w Lodzi.